Tolula

fotografia :noworodkowa , dziecięca.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy uznają, że nasze usługi są dobre, pożyteczne i godne polecenia.

Dominiqa Nocula

manager salonu

lovekrakow.pl - bo kochamy Kraków!

lovekrakow.pl to krakowski portal społecznościowy, znajdziesz tutaj informacje i aktualności z Krakowa, publicystykę, wydarzenia i imprezy, dowiesz się o fajnych i ciekawych miejscach w naszym mieście - knajpy, puby, restauracje, kluby i instytucje kulturalne!
www.lovekrakow.pl

Baroque Restaurant & Cocktail Bar

BAROQUE Restaurant & Cocktail Bar to wyjątkowe miejsce usytuowane w centrum magicznego Krakowa. Zaledwie 100 metrów od Rynku Głównego na ul. Św. Jana w starej kamienicy Baroque zachwyca połączeniem epokowych dekoracji z nowoczesnym wystrojem wnętrza tworząc niepowtarzalny klimat zarówno w dzień jak i w nocy.
www.baroque.com.pl

EgoDesign - Studio Kreacji Wizualnej

projekty graficzne | architektura wnętrz | architektura krajobrazu
Studio oferuje kompleksową obsługę w zakresie usług projektowych, skierowaną zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.
www.egodesign.pl

Lokomocjon

Gabinet Relaksu Lokomocjon to kameralny salon odnowy psychosomatycznej, jakiego jeszcze nie było na mapie przyjemności Krakowa.
www.lokomocjon.com

LadySquash - girls rulez!

LadySquash to program treningów squasha przeznaczony specjalnie dla kobiet.
www.ladysquash.pl

AKTUALNOŚCI

23 grudnia 2015

Karteczka z życzeniami....

3 marca 2015
Piękne i zdrowe na dzień Kobiet

Piękne i zdrowe na Dzień Kobiet! 7 marca (sobota) zapraszamy na wyjątkowy Dzień Kobiet z dietetykiem w salonie fryzjerskim Instytut Włosa. W programie przewidziane bezpłatne konsultacje z dietetykiem, analiza składu ciała oraz rabaty na usługi fryzjerskie i dietetyczne Zapraszamy do zapisów! Ilość miejsc ograniczona.

4 grudnia 2014
Promocja Mikołaj

6 grudnia (sobota) wszystkie reniferki mikołaja 50 % rabatu na usługi w instytucie włosa.Zapraszamy pociechy z rodzicami

Instytut Włosa, Tel.:12/ 257 00 73, email: dominika@instytutwlosa.pl