Strefa mężczyzn

Morphosis Sport

Linia Morphosis Sport to witalność i świeżość włosów dzięki składnikom naturalnym i zaawansowanym technologiom. Subtelna pielęgnacja włosów męskich na co dzień.

Linia przeciwłupieżowa

30 zł

Ampułki o działaniu uderzeniowym w przypadku opornego łupieżu. Ekstrakt z winorośli ma właściwości ściągające i antyutleniające. Propolis działa bakteriostatycznie i zwiększa odporność skóry głowy, a witamina C kontroluje ponowne pojawienie się łupieżu. Bez spłukiwania.

Linia zapobiegająca wypadaniu włosów

30 zł

Ampułki o działaniu uderzeniowym w celu wyeliminowania
anomalii. Zadaniem ampułek jest przywrócenie mikrocyrkulacji krwi i przygotowanie cebulek do pobudzenia odrostu włosów i wzmocnienia ich struktury. Witamina B5 odżywia i stymuluje metabolizm cebulek. Papaja rewitalizuje i nawilża, a propolis ma działanie bakteriostatyczne. Bez spłukiwania..

AKTUALNOŚCI

23 grudnia 2015

Karteczka z życzeniami....

3 marca 2015
Piękne i zdrowe na dzień Kobiet

Piękne i zdrowe na Dzień Kobiet! 7 marca (sobota) zapraszamy na wyjątkowy Dzień Kobiet z dietetykiem w salonie fryzjerskim Instytut Włosa. W programie przewidziane bezpłatne konsultacje z dietetykiem, analiza składu ciała oraz rabaty na usługi fryzjerskie i dietetyczne Zapraszamy do zapisów! Ilość miejsc ograniczona.

4 grudnia 2014
Promocja Mikołaj

6 grudnia (sobota) wszystkie reniferki mikołaja 50 % rabatu na usługi w instytucie włosa.Zapraszamy pociechy z rodzicami

Instytut Włosa, Tel.:12/ 257 00 73, email: dominika@instytutwlosa.pl